Náš tím

Čo nás spája?

Asi treba začať raným detstvom, keď nás oslovili ložiskové káry, kolobežky, bicykle a všemožné „úpravy“ týchto „strojov“ inšpirované motorkami a autami zo zahraničných filmov a časopisov. Neskôr sa pridali skúsenosti s rôznymi starými motorkami a ešte trochu neskôr aj s autami po našich dedoch, starých susedoch.

Všetci si želáme, aby príjemný sen neskončil a tak aj my sme túžili po novších, silnejších, krajších a zaujímavejších strojoch. Najprv asi kvôli tomu, aby sme zaujali okolie a neskôr už z osobného, citového vzťahu k histórii spojenej s automobilmi a motorkami.  Po období života, keď si každý musí zabezpečiť štandard a istoty pre rodinu a neutíchajúcej túžbe renovovať historické stroje nás asi „šťastná náhoda“  spojila.

V súčasnosti tvoríme tím zložený z ľudí s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti opravy a renovácie historických vozidiel. Sú to autá, ktoré v mnohých mužoch, ale aj v ženách vyvolávajú emócie, ktoré nikoho z nás nenechávajú chladným. 

Igor

Klampiar

Viac ako 30-ročná prax s renováciou historických vozidiel, prevažne so zameraním na karosérie.

Rudi

Motorár

10-ročná prax v oblasti opravy motorov Volkswagen, Porsche, Jaguar a ďalších značiek , plus prax v opravách  motocyklov.

Fero

Klampiar

30-ročná prax so špecifikáciou zameranou na karoserie.

Marian

Majiteľ, manager

Vyhľadávanie vhodných projektov na renováciu, zaobstarávanie, kúpa, …

Fotodokumentácia o priebehu renovácií.

„Opravovať výnimočné autá a jazdiť na nich z nás robí šťastných ľudí.“